Podłogi drewniane

Podłogi Drewniane Gdańsk

Bardzo ważnym elementem każdego wnętrza jest podłoga. Jest to element naszego domu, który jest najbardziej eksploatowany, co za tym idzie podatny na uszkodzenia i zużycie. Warto więc zainwestować w taką podłogę, która spełni nasze oczekiwania i będzie wyglądała jak nowa przed długie lata.

Posadzkę w naszym domu lub mieszkaniu możemy pokryć wieloma materiałami, począwszy od płytek i kamienia (np. marmur), poprzez wykładziny (dywanowe lub gumowe), a kończąc na różnego rodzaju drewnie, w postaci desek, parkietu, mozaiki, paneli itp. W zależności od naszego budżetu może to być podłoga z drewna rodzimego lub z drewna egzotycznego. O ile kamień jest materiałem zimnym i nie przyjemnym, to podłoga drewniana może zbudować bardzo przyjemny klimat w całym domu i sprawić, że będziemy się dobrze czuli w naszych czterech ścianach. Parkiet Gdańsk lub deski podłogowe w połączeniu z innymi elementami drewnianymi np. schodami mogą stworzyć wspaniały nastrój w naszym domu.

Jednym z najlepszych rozwiązań jest parkiet. Klepka parkietowa w przeciwieństwie do paneli jest materiałem bardzo wytrzymałym, stabilnym, i dzięki wysokiej jakości lakierów, bardzo wytrzymała. Jest odporna na zarysowania i wilgoć. Dużo łatwiej jest utrzymać w czystości parkiet lub deski drewniane niż np. panele podłogowe lub wykładziny, w których będzie się magazynował kurz i inne nieczystości. Ma to niebagatelnie znaczenie w przypadku osób uczulonych na różnego rodzaju kurz, roztocza i drobnoustroje, które wręcz uwielbiają różnego rodzaju zakamarki. Po parkiecie możemy również chodzić boso, wystarczy zamontować pod nim ogrzewanie podłogowe.

Dzięki bogatej ofercie rodzajów drewna oraz wielkości i klasie klepki parkietowej jesteśmy w stanie dobrać parkiet praktycznie do każdego typu pomieszczenia, począwszy od łazienki, a kończąc na pokojach, holach, a nawet boiskach do koszykówki. Nasza firma świadczy usługi głównie na terenie Trójmiasta - Gdańsk, Sopot, Gdynia. W ramach usług parkieciarskich oferujemy układanie parkietu, cyklinowanie, szlifowanie i polerowanie parkietu, lakierowanie. Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń 604 881 517

lub napisz jan@czapiewski.biz
i umów się na bezpłatną wizytę na budowie!

Obsługiwany obszar


Gdańsk,
Pruszcz Gdański,
Gdynia,
Tczew,
Elbląg,
Nowy Dwór Gdański,
Malbork


Tworzymy schody od 1990 roku w domach i mieszkaniach naszych klientów.