Schody drewniane

Schody Drewniane Gdańsk

Schody to niezbędny element konstrukcyjny w domu o kilku kondygnacjach. Zazwyczaj myślimy o nich w kategoriach użyteczności i wygody jednak coraz częściej są traktowane także jako istotny element dekoracyjny, szczególnie jeśli umieszczone są w salonie. Ich kształt i rodzaj mogą w sposób decydujący zaważyć na wyglądzie pomieszczenia i wpłynąć na jego ogólny wystrój.

Jeżeli chcą Państwo nadać specyficzny charakter swojemu domowi lub mieszkaniu, w którym jest kilka kondygnacji koniecznie musicie zainwestować w porządne schody, najlepiej schody drewniane. Oprócz funkcjonalności i możliwości dostania się na wyższe lub niższe piętro, schody pełnią również ważną rolę w ogólnym wystroju wnętrza, szczególnie jeśli znajdują się w salonie lub innym widocznym miejscu.

Odpowiednio dobrane materiały, kolor i kształt mogą sprawić, że Państwa dom lub mieszkanie na długo pozostanie w pamięci odwiedzających. Schody mogą być wykonane z drewna krajowego lub egzotycznego, mogą być także barwione na dowolny kolor. Dodatkowo elementy ze szkła lub stali nierdzewnej mogą sprawić, że schody nie będę tylko funkcjonalnym elementem Państwa wnętrza, ale staną się swoistym dziełem sztuki, na które przyjemnie będzie popatrzeć.

Nie warto oszczędzać na schodach. Dobrze wykonane schody posłużą nam przez wiele lat, dzięki czemu będziemy z nich naprawdę zadowoleni. Jeżeli będą Państwo chcieli zaoszczędzić na schodach, to niestety odbije się to na jakości. Jeżeli schody zostaną wykonane niedbale i z kiepskiej jakości materiałów może dojść do ich szybszego zużycia lub zniszczenia. Warto wspomnieć, iż schody muszą być również bezpieczne. Upadek ze schodów może skończyć się tragicznie. Ważne jest więc, aby przy zamawianiu schodów uwzględnić to, kto będzie z nich korzystał. Jeżeli będą to dzieci lub osoby starsze to trzeba pamiętać między innymi o wygodnych i mocnych poręczach (najlepiej z dwóch stron).

Schody to nasza specjalność, zajmujemy się projektowaniem i montażem schodów od 1990 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, macie Państwo pewność, że schody będą najwyższej jakości. Nasze atuty to staranność, najlepszej jakości drewno oraz lakiery odporne na ścieranie. Schody Gdańsk, schody drewniane, schody samonośne Gdańsk, Sopot, Gdynia - zapraszamy do współpracy.